Blog Listem

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

hergün kampanya

27 Ağustos 2010 Cuma

DİDEM VE HoLLyheRbs Hediye Paketİ ...

HEDİYELER;


Epilixir,istenmeyen kıllara etkili,tamamen bitkisel özlerden hazırlanmış,patentli ve marka tescilli bir üründür.
Kıl gelişimi durdurucu ( hair growth inhibitor ) olarak sınıflandırılmıştır.Kıl köklerindeki yağ hücrelerini
hasarlayarak kıl yoğunluğunu azaltır,yapısını zayıflatır ve rengini açar.İlk seanstan itibaren gözle görülür azalma ile düzenli kullanım sonrası kılların estetik sorun olmaktan çıkmasına yardımcı olur.
Sağlık Bakanlığı İyi İmalat Uygulamaları Kılavuzuna sadık kalınarak,24/3/2005 tarihli ve 5324 sayılı Kozmetik Kanununa uygun üretilmektedir.

  • Epilixir tamamen bitkisel kökenli bir üründür. İçindekiler;Guava sakız formasyonu alkolde ekstraktı,Aloe Vera,Yulaf sütü,Baz krem,GSe gliserinde ekstraktı,Peppermint Esansiyal Yağı,Lavanta Esansiyal yağı ve Su. Çözücü olarak kullanılan sıvılar,raf ömrü kazandırmak için eklenen stabilizatörler yine doğal kökenli olup hiçbir şekilde kimyasal içermemekte,elde edildiği saflığıyla kullanıma sunulmaktadır.Tam anlamıyla doğal bir ürün oluşundan dolayı yan etkisi yoktur,allerjik reaksiyona sebep olmaz.
  • Epilixir yağ içermez. Su bazlı bir üründür ve sürüldüğü anda kurur.Saatlerce kendinizi yağlı,yapış yapış hissetmez,rahatlıkla giyinip işe gidebilir,günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.
  • Epilixir kokusuzdur. Kullanılan bitkilerden gelen ham ot kokusu sürüldüğünde kaybolur ve kokudan kaynaklı rahatsızlık hissedilmez.
  • Epilixir üretildiği bitkilerin doğal rengine sahiptir. Ciltte renk değişikliğine sebep olmaz.
  • Epilixir batık kıl oluşumuna sebep olmaz. Hatta içeriğindeki bitkiler sayesinde cildi sağlıklı bir şekilde soyarak varolan batık kıl sorununun çözümüne yardımcı olur.
  • Epilixir’in kıllar üzerine etkisi yaş, cinsiyet, uygulama bölgesi gibi etkenlerden bağımsızdır.Kıllanmanın temelinde hormonal bozukluk oluşu seans sayısını arttırabilir ancak beklenen sonucun alınmasına engel değildir.Profilinde hormonal bozukluk olan kullanıcıların doktor kontrolünde hormon tedavilerini almaları kıllardan kurtulmaktan önce sağlıkları açısından şiddetle önerilir.
  • Epilixir kıllardan kurtulmanın en ekonomik yoludur. Sadece bir damlası avuç ayası büyüklüğündeki bir alan için yeterlidir.100 ml Epilixir ortalama boy ve kiloda bir bayana klasik yarım bacak,bikini,koltukaltı seansları için en az 8-10 seans yeterlidir.
  • Epilixir kullanımı kolay bir üründür. Evinizin mahremi ve konforunda kendi kendine uygulama kolaylığı sağlar.
  • Epilixir kıllardan kurtulmanın en acısız yoludur. Epilasyon sırasında doğal olarak duyulan acı dışında acı hissine sebep olmaz aksine her seansta kıl kökü daha da zayıflayıp küçüldüğünden acı hissi de ortadan kalkmaktadır.

KATILIM YAPMAK İÇİN BUYURUN DİDEM'İN BLOĞUNA;

http://enguzeliburada.blogspot.com/2010/08/hollyherbs-hediye-paketlerimiz-sizler.html

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder