Blog Listem

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

hergün kampanya

10 Mayıs 2011 Salı

COSMED İLE YENİLENİN.....


Hazır mısınız? COSMED sizi yeniliyor…

Güneşin kendini yeni yeni hissettirmeye başladığı şu günlerde yaza hazır olmadığınızı fark ettiniz. Baştan ayağa kendinizi yenileyerek yaza canlı, ışıltılı bir giriş yapmak istiyorsunuz. Bir numaralı yardımcınız ile tanışın: COSMED!
Saç bakımı, Cilt bakımı, Leke karşıtı, Akne Bakımı, Vücut Bakımı, Tüy Azaltıcı, Ayak Bakımı ve Güneş Koruma gruplarından oluşan 22 adet Cosmed ürünü saçtan ayağa ihtiyacınız olan bakımı sunuyor.
İçeriğinde hem Fransız Sederma tarafından geliştirilmiş etken maddeleri hem de doğal bileşenleri bulunduran Cosmed ürünleri, bilimin ve doğanın gücünü bir araya getiriyor. Üretiminde kullanılan HPP işlemleri ile de tüm Cosmed ürünleri hızlı ve derinlemesine emilerek kısa sürede sonuç elde edilmesine yardımcı oluyor.
Cosmed ürünleri sadece Satış Noktası Eczanelerde satılıyor. Cosmed ürünlerine ulaşmak isterseniz www.cosmed.com.tr adresinden size en yakın eczaneyi öğrenebilir ve 0800 261 02 13 numaralı telefondan ürünler ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz.
Kampanyamız sonucunda 3 kişiye Cosmed Tüy Azaltıcı Losyon hediye edilecek!
Yaz geliyor. “Tüylerimden hemen-şimdi-derhal kurtulmalıyım!” diyorsanız; sizlere Cosmed Tüy Azaltıcı ürünleri kullanın! Yaza hazırlanmak, kendinizi yenilemek için hala vaktiniz var. Kıl köklerine hızlıca ulaşan formülüyle tüylere veda etmek artık daha da kolay. Serum, vücut losyonu ve yüz kreminden oluşan seri kıl köklerini zayıflatırken, yoğunluklarını da azaltıyor. Ayrıca biz kadınların en çok şikayet ettiği kıl dönmesi, batık oluşumunu engelliyor ve yatıştırıcı özelliğiyle zahmetsiz bir güzelliğe kavuşmanızı sağlıyor.
Eğer siz de tüylerinizle vedalaşmanın vaktinin geldiğini düşünüyorsanız kampanyamıza katılın, bu güzel ürünü kazanma şansı elde edin! Bol şanslar =)
HEDİYEMİZ İSE 3 KİŞİYE TÜY AZALTICI LOSYONKAZANMAK İÇİN BURADAN BUYURUN;
http://nursencehersey.blogspot.com/2011/05/cosmed-ile-3-kisiye-yaza-hazirlik.html

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder