Blog Listem

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

hergün kampanya

30 Mayıs 2011 Pazartesi

nurşence'den cosmed kampanyası....

Cosmed Anti Selülit Losyon:
Bu üründen vazgeçemeyeceksiniz! Hatta artık “üşendim, sürmeyi unuttum” diyemeyeceksiniz… Çünkü ürünün herkesi kendine bağlayan bir kokusu var! Ayrıca nemlendirici özelliği sayesinde ekstra bir nemlendirici ürün kullanmanıza gerek kalmıyor... Leke bırakmaz, ürünü uyguladıktan sonra kurumasını beklemeden rahatça giyinip dışarı çıkabilirsiniz!
Kullanım: Güne başlarken masaj yaparak uygulayın.
Cosmed Vücut Bakımı Ürünlerinin içeriğinde ne bulunuyor?
Cosmed Vücut Bakımı Ürünleri Fransa Sederma tarafından geliştirilmiş PHYTOSONIC etken maddesini içermektedir. Phytosonic, yağ hücresi oluşmadan ve oluşmuş yağ hücrelerine etki ederek, yağ dokusunun aşırı büyümesi ile mücadele etmek için geliştirilmiştir.
Bitkisel orjinli olan bu etken madde, yağ hücrelerine zarar vermeden, hücre yapısını bozmadan, büyüyen yağ hücrelerine “Ultrason ile Hücre Parçalama Teknolojisi” benzeri bir yöntemle etki eder. Genişlemiş yağ hücrelerinin, dış zarının etkisiz hale gelmesini, içeriğindeki fazlalığın serbest kalmasını sağlar. Serbest kalan yağ, lenf yoluyla vücuttan atılır. Mikrosirkülasyon ve lenf dolaşımının artmasına ve bölgesel dokunun oksijen kullanımını artırarak selülit tedavisine yardımcı olur. Selülitleri azaltıp, cildin görünümünü düzeltir.
İçeriğindeki doğal bileşim sayesinde, cildin yüzeyine yakın olan yağ hücreleri üzerinde etkili olur. Kan dolaşımının artmasını ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Güçlü yağ çözücü, sıkılaştırıcı, inceltici ve antiselülit etkileriyle vücudunuzun güzelleşmesinde oldukça etkilidir.
Cosmed Vücut Bakımı Ürünleri düzenli kullanıldığında;
- Yağ depolanmasını azaltır, yağ dokusunun su tutmasını engeller ve suyun vücuttan atılımına yardımcı olur.
- Cildi hızla sıkılaştırır.
- İçeriğindeki %100 bitkisel etken madde sayesinde ileri seviyedeki selülit görünümünü ortadan kaldırmada etkilidir.
- Yeni selülit oluşumunun önüne geçer.
- Dolaşımı düzenler.
- Fazla suyu ve ödemi atar.
- Birikmiş toksinleri detoksifiye eder.
Unutmayın siz her zaman bakımlı ve güzel olmalısınız. Yaz için değil, kendiniz için Cosmed kullanın…
COSMED ürünleri 8 ürün grubu ve 22 farklı ürünüyle sadece Satış Noktası Eczanelerde satılıyor. Selülit ve tüy azaltıcı ürünlerin yanı sıra saç dökülmesi, kırışıklık, leke, akne, güneş koruma, ayak bakımı için de mükemmel ürünleri bulunuyor.
İhtiyacınız olan ürünle ilgili bilgi almak ve size en yakın eczaneyi öğrenmek için www.cosmed.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0800 261 02 13 numaralı ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz.
Kampanyamız sonucunda 5 kişi COSMED ANTI SELÜLİT LOSYON kazanacak.
Haydi bakalım yaza hazırlanmak için bu büyük fırsatı kaçırmayın, herkese bol şanslar!
KAMPANYA ŞARTLARIMIZ ;
http://nursencehersey.blogspot.com/2011/05/cosmed-sizide-yenilesin-hediyeli.html

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder