Blog Listem

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

hergün kampanya

19 Haziran 2011 Pazar

Dr.Haushka'dan 250 TL Değerinde Hediye Sepeti Kazanmak İster Misiniz?

http://diddanslamode.blogspot.com/2011/06/drhaushkadan-hediye-sepeti-kazanmak.htmlDr.Hauschka Cilt Bakım ürünleri, 1935 yılında Avusturyalı kimyager Dr.Rudolf Hauschka'nın antroposofik ve homeopatik ilaçlar üretmek üzere kuruduğu WALA şirketi tarafından Almanya'da üretiliyor. 1960'lı yıllarda Estetisyen Elizabeth Sigmund ile "Bilim ve Doğanın Buluştuğu Nokta" fikriyle ve özel bir üretim prosesi olan "ritmik yöntem" kullanılarak ilk ürünler geliştiriliyor. "Ritmik yöntem" sayesinde medikal özellikli bitkilerden, koruyucu ve alkol kullanılmaksızın bozulmadan kalabilen su bazlı özütler elde ediliyor. Yaşamın sırrının hayatın ‘ritmi’nde olduğu görüşünden yola çıkan uzmanlar; bu özel ekstrelerle ürünlerin çekirdeğini oluşturuyor.

WALA'nın kendi bahçıvanları 4,5 hektardan daha geniş bir alanda 150 den fazla medikal bitkiyi biyodinamik ve organik tarımla özenle yetiştiriyor. Dr.Hauschka’nın başarısı; yetiştirilen bu etkin bitkiler, doğadan gelen
mineraller ve ritmik yöntemden geliyor.

Tüm bu bilgilerden sonra bu sepette neler var daha çok merak ettiyseniz. Haydi paket açılsın içinde neler varmış görelim.
* 2 adet Dr.Haushka Organik Cilt Bakım Ürünü (orjinal boy)
* 2 adet Dr.Haushka Organik Makyaj Malzemesi (orjinal boy)
* 1 adet özel Dr.Haushka havlusu
* 1 adet anahtarlık

250 TL değerindeki bu sepete sahip olacak iki şanslı izleyiciden biri olmak için yapmanız gerekenler ;

http://diddanslamode.blogspot.com/2011/06/drhaushkadan-hediye-sepeti-kazanmak.html

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder