Blog Listem

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

hergün kampanya

10 Temmuz 2011 Pazar

çerkezkızı bloğunda züccaciyeburada kampanyası;

Firmamız , Şişecam topluluğu içinde yeralan Paşabahçe Cam San. Ve Aş. nin "Cam Ev Eşyası Grubu" na bağlı ürünlerin tüm yurtta ve dünyada toptan satışını yapan yetkili firmasıdır.

İlk mağazasını 1979' da açan firmamız 30 yıldır ev ve mutfak eşyası alanında toptan satış mağazacılığı yapmaktadır. Bugun aynı adreste sayısız alt bayisine sahip olarak faaliyetine devam etmektedir. Farklı konseptleri ile cam, porselen, ahşap, teflon ve çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanısıra dekoratif koleksiyon ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.
Ev eşyasının yanısıra gastronomi kesimine de yine aynı ürün grubunda 30 yıldır profesyonel hizmet vermektedir. Cafe&Restaurant&Otel kesimi masaüstü cam ve porselen ürünlerini mağazalarımızdan toptan ve perakende olarak temin edilmesi mümkündür. Konusunda her türlü destek ve hizmet sağlanmaktadır.Ayrıca firmamızın facebook sayfasında her hafta sürpriz bir hediye kazanabilirsiniz,bunun için çekilişe katılmanız yeterli ve çekiliş için de tabi ki facebook sayfamızı takip edelim :):)
Kampanyamıza gelelim,1 kişi bizden Paşabahçe Heybeli Çay Seti kazanacak..

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder