Blog Listem

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

hergün kampanya

17 Ağustos 2011 Çarşamba

naturelim.com hediye etkinliği.....


Naturaline Leke Kremi 50ml


NATURAVIGOR Collagen Bioactive Kırışık Kremi
NATURAVIGOR Collagen Bioactive Kırışık Kremi


NATURA VIGOR Acai & Guarana Sıkılaştırıcı Jel


Shakira Bitki Özlü Şampuan 400ml
Shakira Aloe Vera Sabunu

ÜSTELİK İNDİRİMLİ FİYATLARALA SİTEMİZDE .....
Naturelim.com Kalite Avantajı
Ürün ve hizmetlerinde "Önce İnsan Sağlığı" ilkesiyle yola çıkan Naturelim.com, sadece yüksek kalite standartlarında ürünler sunmaktadır. Araştırmalarındaki titizlik, üstün kalite, son teknoloji ile üretim ve kapsamlı eğitim, Naturelim.com için en az ürünlerinin içeriğinde bulunan yüksek kalitedeki bitkiseller, vitaminler ve mineraller kadar önemlidir.
Naturelim.com’un başlıca amacı her zaman "kalite" olmuştur. Kalite, dermokozmetik ürünler ve besin takviyeleri konusunda uzman kadromuzla ve kapsamlı kalite kontrol tesislerimizle güvence altındadır. Sadece en iyi hammadde sağlayıcılarından sağlanan, yüksek kaliteli hammaddeler, Fabrikamıza ulaştığı anda tekrar bir kalite kontrol testine tabi tutulur. Kalite kontrol laboratuvarlarından onay çıkmadığı sürece bu hammaddeler üretime dahil edilemezler.

Her bir hammadde etkinliği, saflığı ve güvenilirliği belirli bir standartta tutabilmek için, seri üretimlerden önce tam spektrumlu mikrobiyolojik ve kimyasal analizden geçirilir. Daha önceden belirlenmiş kalite kriterleri karşılanırsa, üretim aşamasına geçilir, karşılanmazsa hiçbir şekilde üretime geçilmez, hammadde geri gönderilir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder