Blog Listem

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

hergün kampanya

29 Ekim 2011 Cumartesi

KANCAEV ONLİNE 2 KİŞİYE BANYO SETİ HEDİYE......

1999 yılında Süheyla Kanca, Hümeyra Kanca Eminoğlu kardeşler tarafından kurulan Kancaev, 2003 yılında ürün yelpazesini değiştirerek hediyelik eşya, dekorasyon ve züccaciye sektörüne yepyeni bir soluk getirdi.
Dünyanın birçok yerinden ve dünya fuarlarından özenle seçilen ürünler Kancaev’in yenilikçi ve eşsiz mağaza anlayışı ile bir araya geldi. Şık, klasik/modern ve yalın bir tarz arayışında yaratıcı ve özgün alternatifler yaratan Kancaev, Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden dünyaca ünlü markaların özel koleksiyonlarına ait ürünlerini de müşterileriyle paylaşıyor.
Kancaev halen zincir mağazalara, organizasyon ve catering firmalarına, mobilya, tekstil, çiçek ve çikolata sektörlerine, cafe, restoran, pastane ve otel gibi işletmelere hizmet veriyor. Ev tekstilinden banyo ve aydınlatma aksesuarlarına, hediyelik eşya ve züccaciyeden dekorasyona kadar geniş ürün yelpazesiyle seçkin firmalara ve mimarlara, dekoratörlere öncü ürünler sunan Kancaev, toptancılıkta da bir ilke imza atarak butik tarzı ürün seçimini ve pazarlamasını tek noktadan müşterilerine ulaştırıyor.
Kancaev, sektörde daha çok kadınların kullandığı ve eksikliğini hissettiği ürünleri değişen günümüz koşullarında müşterileriyle birebir iletişim kurarak ve eksikliklerini görerek belirliyor. Kancaev, misyonunun ise globalleşen dünyamızdaki tüm yenilikleri ve farklılıkları çizgisinden ödün vermeden müşterilerine en kısa sürede ulaştırmak olduğunun altını çiziyor.
SİZE BİRAZDA OLSA SİTEMİZİ TANITTIK ŞİMDİ SİTEDE ÇOK İLGİMİ ÇEKEN BİR KAÇ GÖRSEL EKLEMEK İSTİYORUM..SİTEDE YOK YOK DOĞRUSUİŞTE HEDİYEMİZ 2 KİŞİYE AŞAĞIDA GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ BANYA TAKIMI HEDİYEMİZ
KARGO ÜCRETİ KAZANANA AİTTİR

KATILIM ŞARTLARI BURADA;http://nursencehersey.blogspot.com/2011/10/kancaev-online-2-kisiye-banyo-seti.html

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder