Blog Listem

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

hergün kampanya

16 Temmuz 2011 Cumartesi

Ersağ temizlik kozmetik kampanyası......

ERSAĞ TEMİZLİK VE KOZMETİKTEN 1 KİŞİYE HEDİYEMİZ VAR

Bitkisel Temizlik için Ersağ' yı tercih edin.

Şampuan, parfüm, jöle, çamaşır deterjanları, bulaşık deterjanları, krem hepsi mevcut.

Ürünlerimiz yüzde 94 organik yüzde 6 organik kimyasal içerikli saglıga zararsız
ürünlerimiz konsantire, anti bakteriyel anti allerjik ürünlerdir.
Ekzema sedef ve her türlü cilt rahatsızlında önemli oranda yarar saglıyan ürünler astım allerjik astım hastaları çok rahat kullanabilirler.
Türkiyede fosfatsız çamaşır tozları ersagın ürünleri ürünlerimizin organik oluşu sözde degil belgelerimizle ıspatlı vede kanıtlıdır.


Vizyonumuz
Üretimini ve dagıtımını firmamızın yaptıgı doğal içerikli temizlik ürünleriyle yarınlarımız dedigimiz çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı bir çevre toplum bırakma bilinciyle güçlü inanılır ve dürüst bir şirket olmak.
Amacımız,kendi ülkemizde,kendi insanımızla,kendi ürünümüzü daha sağlıklı,daha çevreci ve daha ekonomik olarak,önce Türk milletine daha sonra tüm Dünyaya yayılarak,Kendi gezegenimize sahip çıkmak.Bu amaç ve gayeyle yola çıkan,şirketimizin tek desdekçileri,Çevreci ve Milletini seven sizlersiniz.Sizlerin destegi ve bizlerin çalışmalarıyla ,bu yolda yılmadan,yorulmadan beraberce ilerleyecegiz,ve ilerliyoruz.


Misyonumuz

Müşterilerimizin daha temiz ve sağliklı bir şekilde temizliklerini yapa bilmeleri için kaliteden ödün vermeden günümüz teknolojisini kullanarak en hesaplı ve güvenilir şekilde ürünlerimizi sunmak.
Müşterilerimiz dediklerimiz tüm dünya insanları.Ülkemizin yer altı ve yer üstü sularını kirletmeden,yarınlarımız dediğimiz çoçuklarımıza daha temiz ve onların yaşaya bilecekleri,temiz bir çevre bırakmak.

ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri olarak; evsel ve kozmetik ürünleri üretimi yaparak, Network Marketing Sistemi ile müşterilerimize doğrudan satış yaptığımız Pazar payımızda; müşterilerimizden aldığımız öz güvenle onlara sürekli gelişen, yenilenen ve güçlenen bir hizmet anlayışı ile faydalı olabilmek.


Çeşitli ürün gruplarımızla onlara alternatif ürünler sunarken; Dünya genelinde tanınan, arzulanan ve hedeflenen bir marka haline getirmek.Çevreye, doğaya ve insan haklarına bağlı bir etik ticaret ahlakını benimsemek ve bu amaçların dışında asla değer yargılarımızdan ödün vermemek.Modern üretim teknikleri ile en iyi şekilde üretim gerçekleştirirken, sürekli ne pahasına olursa olsun; Çevreyi sürekli korumak ve sürekli çevreye maddi manevi yatırımlar da bulunmak.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
SPONSOR NO: 125035
TEL: 0506 581 96 79


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİM.

ÜYE OLUP İLK 100 TL SİPARİŞİNDE YUKARIDA 32 TL DEĞERİNDEKİ KOZMETİK ÜRÜNÜNDEN BİRİNİ SEÇEBİLECEK.

AYRICA ÜYE OLAN 1 ŞANSLI KİŞİYE SÜRPRİZ HEDİYEMİZ VAR.

SPONSOR NO: 125035

TEL: 0506 581 96 79

ÜYELİK VE GEREKLİ BİLGİLERİ ALMAK İÇİN BU TELEFONDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

katılım burada; http://sema-adnan.blogspot.com/2011/07/vizyonumuz-uretimini-ve-dagtmn-firmamzn.html

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder