Blog Listem

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

hergün kampanya

23 Ağustos 2010 Pazartesi

Promotivepromosyon'dan Blog Sahiplerine Ücretsiz Hediye Paketi!

Ucuz ve etkili promosyon ürünleri!

Promosyon Ürünleri, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerinipazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır.


Günümüzde bir çok ürün promosyon olarak sunulabilmektedir. Promosyon anahtarlık,promosyon bloknot,promosyon çanta,promosyon kalem,promosyon şapka sadece birkaç örnek.


Değişen dünyada sadece promosyon ürünlerini kullanmıyoruz, aynı zamanda internet reklamcılığı gibi yeni yöntemlerle şirketinizi bu teknoloji çağında bir adım ileri taşıyoruz.
http://promotivepromosyon.com/


Newspaper Icon İletişim

Telefon : 0212 222 48 41

Fax : 0212 222 48 42
Email: info@promotivepromosyon.com
Adres : Darülaceze Caddesi. Perpa Ticaret Merkezi. A Blok Kat:6 No:603 Okmeydanı


Newspaper Image Mail adreslerimiz
info@promotivepromosyon.com
satis@promotivepromosyon.com


Blog Sahiplerine Ücretsiz Hediye Paketi!

hediye paketi Blog Sahiplerine Ücretsiz Hediye Paketi genel

Bir bloğunuz mu var? Eğer öyleyse bizden içinde çeşit çeşit promosyon ürünlerimizin bulunduğu sevimli bir hediye kutusu kazanabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken blogunuzda sitemizle alakalı ufak bir yazı yayınlamak. Yazınızın uzunluğu ya da içeriği hiç mühim değil. Önemli olan bir yazı(post)’a firma ismimizi ve web sayfamızı koymanız. Blogunuzdaki yazınızın linkini ve adresinizi halil@promotivepromosyon.com ‘a yollayın ve voila! Hediye paketiniz kargoda.

1 yorum :

  1. Gift wrapper ideas are too important for any occasions. Christmas is near and I was just searching for same topic, I got a great idea to do in short time.
    Promosyon

    YanıtlaSil