Blog Listem

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

hergün kampanya

12 Ağustos 2010 Perşembe

Cafe kampanya ve Laber kimya hediyesi...


Yeni bir krem:
Creamol Kremli Kolonya içeriğindeki maddeler sayesinde cildin nem dengesini yağlandırma yapmadan kurar ve uzun süre bu dengeyi korur,el ve yüz için kullanılabilecek bir üründür.

Yeni bir Balsam:
Creamol Kremli Kolonya, Nemlendirici krem ve kolonyanın bir arada olduğu bir üründür. Traş sonrası tahrişe açık olan cildinizi dezenfekte ederken kolonyanın aksine kurutmadan nemlendirerek temizleyebilirsiniz ve içerdiği papatya özleri,E vitamini sayesinde cilde ferahlık verirken cildi besler özel kokusu sayesinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

Yeni bir kolonya:
Creamol Kremli Kolonya, içeriğindeki etanol sayesinde serinletir, ferahlatır ve hijyen sağlar.
Özel losyon bileşenleriyle kurutmaz uzun süre güzel kokular sunar

Yeni bir antiseptik:
Creamol Kremli Kolonya doğal bir antiseptik olan papatya özleri içerir ve bakterilere karşı etkinliği laboratuar analizleriyle kanıtlanmıştır. Ağda,manikür, pedikür öncesi ve sonrası gibi hijyenin kritik önem taşıdığı zamanlarda Creamol Kremli Kolonya gereken dezenfeksiyonu sağlar.

Yeni bir parfüm sekli:
Creamol Kremli Kolonya, özenle seçilmiş esanslarıyla farklı alternatifler sunan nemlendiricili bir parfümdür. bay, bayan ve unisex çeşitleriyle üç ayrı koku sunar.bu harika ürünü kazanmak için buyurun;

http://isimyok000.blogspot.com/2010/08/cafekampanya-laber-kimya-kampanyasi.htmlHiç yorum yok :

Yorum Gönder