Blog Listem

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

hergün kampanya

17 Ocak 2010 Pazar

Powerful PL600 Kesintisiz Güç Kaynağı (KGK) Hediyeli Yarışma

Powerful sponsorluğunda düzenlediğimiz bu hediyeli yarışmada, Powerful'un 600VA gücündeki PL-600 model KGK'sını hediye ediyoruz.

Powerful hakkında
2000 senesinden bu yana Türk elektronik ve bilgisayar sektörüne kesintisiz güç kaynağı cihazı sağlayan ve teknik servis hizmetlerini veren Powerful, sektörün önde gelen şirketleri Mersa Elektronik A.Ş. ve Index Bilgisayar A.Ş. ile ürünlerini IT kanalında dağıtmaktadır.

600VA den 300KVA güce kadar ürün ihtiyacını karşılayabilen Powerful, tamamı yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir. Yetişmiş teknik personeli ve yaygın servis ağı ile , sorunun değil çözümün bir parçası olmayı hedefleyen Powerful, %100 müşteri memnuniyeti esasına dayanarak hizmet vermektedir.

Yarışmaya Katılım Şartları
Yarışmaya katılabilmek için PC Labs Forum üyesi olmanız gerekmekte. Üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Yarışmaya her üye sadece bir defa katılabilir. Aynı kişi, birden fazla üyelik açıp çoklu katılım yaparsa, hem yarışma kayıttları hem de üyelik bilgileri silinecektir.
Daha önceki yarışmalardan büyük ödül kazanan okurlarımız bu yarışmada büyük ödül kazanma şansını yitirmiş sayılır.
Yarışma 06.01.2010 tarihinde başlayıp, 21.01.2010 tarihinde sona erecektir. Sonuçları da 31.01.2010 tarihinde açıklayacağız.
Çekiliş, 29.01.2010 tarihli Milli Piyango'dan ikramiye kazanan numaraların, yarışmaya katılanların sayısına göre modunu alıp kalan numaranın tekabül ettiği katılımcı numarasına göre hediye verilecektir.

http://mesaj.pclabs.com.tr/wp-anket/powerful/index.php

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder